KONST / Litografier / Litografi 11587194
nr 1158 7194
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, signerad och numrerad 315/375, motivet: 25x18
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:59:08
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Peter Dahl (f. 1934)